İçeriğe geç

Batman Niğde Arası Kaç KM

Batman Niğde arası kaç km; yazımızda öncelikle Batman ve Niğde şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Batman Niğde arası kaç km? Batman Niğde arası kaç saat? Batman Niğde yol tarifi? Batman Niğde arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Batman ile Niğde İli Hakkında Genel Bilgiler

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Niğde ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Niğde ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Niğde ili yüzölçümü yaklaşık 7.312 km2’dir. Niğde ilinin coğrafi konumu ise 37,9698 X 34,6766. 205.753 Y GPS koordinatlarıdır.

Batman Niğde Arası Kaç KM

Batman Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 790 km’dir. Batman Niğde arası mesafe havayolu ile yaklaşık 567 km’dir.

Batman Niğde Arası Kaç Saat

Batman Niğde arası kaç saat; Batman Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 790 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat sürmektedir. Batman Niğde arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Batman Niğde arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 567 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Batman Niğde Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Batman Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 790 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 44 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 64 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Batman Niğde Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Batman Niğde arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Niğde’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Niğde’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.