İçeriğe geç

Nevşehir Zonguldak Arası Kaç KM

Nevşehir Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Nevşehir ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Nevşehir Zonguldak arası kaç km? Nevşehir Zonguldak arası kaç saat? Nevşehir Zonguldak yol tarifi? Nevşehir Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Nevşehir ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Nevşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Nevşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Nevşehir ili yüzölçümü yaklaşık 5,467 km2’dir. Nevşehir ilinin coğrafi konumu ise 38° 37´ 28.9020″ ve 34° 42´ 50.9364″ GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Nevşehir Zonguldak Arası Kaç KM

Nevşehir Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 537 km’dir. Nevşehir Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 395 km’dir.

Nevşehir Zonguldak Arası Kaç KM

Nevşehir Zonguldak Arası Kaç Saat

Nevşehir Zonguldak arası kaç saat; Nevşehir Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 537 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Nevşehir Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Nevşehir Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 395 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Nevşehir Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Nevşehir Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 537 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 30 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 43 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Nevşehir Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Nevşehir Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Nevşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Nevşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.