İçeriğe geç

Giresun Nevşehir Arası Kaç KM

Giresun Nevşehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Giresun ve Nevşehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Giresun Nevşehir arası kaç km? Giresun Nevşehir arası kaç saat? Giresun Nevşehir yol tarifi? Giresun Nevşehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Giresun ile Nevşehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Nevşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Nevşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Nevşehir ili yüzölçümü yaklaşık 5,467 km2’dir. Nevşehir ilinin coğrafi konumu ise 38° 37´ 28.9020″ ve 34° 42´ 50.9364″ GPS koordinatlarıdır.

Giresun Nevşehir Arası Kaç KM

Giresun Nevşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 560 km’dir. Giresun Nevşehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 406 km’dir.

Giresun Nevşehir Arası Kaç KM

Giresun Nevşehir Arası Kaç Saat

Giresun Nevşehir arası kaç saat; Giresun Nevşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 560 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Giresun Nevşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Giresun Nevşehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 406 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Giresun Nevşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Giresun Nevşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 560 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 31 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 45 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Giresun Nevşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Giresun Nevşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Nevşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Nevşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.