İçeriğe geç

Düzce Nevşehir Arası Kaç KM

Düzce Nevşehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Nevşehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Nevşehir arası kaç km? Düzce Nevşehir arası kaç saat? Düzce Nevşehir yol tarifi? Düzce Nevşehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Nevşehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Nevşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Nevşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Nevşehir ili yüzölçümü yaklaşık 5,467 km2’dir. Nevşehir ilinin coğrafi konumu ise 38° 37´ 28.9020″ ve 34° 42´ 50.9364″ GPS koordinatlarıdır.

Düzce Nevşehir Arası Kaç KM

Düzce Nevşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 537 km’dir. Düzce Nevşehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 385 km’dir.

Düzce Nevşehir Arası Kaç KM

Düzce Nevşehir Arası Kaç Saat

Düzce Nevşehir arası kaç saat; Düzce Nevşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 537 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Düzce Nevşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Nevşehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 385 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Düzce Nevşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Nevşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 537 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 30 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 43 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Nevşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Nevşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Nevşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Nevşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.