Bilecik Nevşehir Arası Kaç KM

Bilecik Nevşehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Nevşehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Nevşehir arası kaç km? Bilecik Nevşehir arası kaç saat? Bilecik Nevşehir yol tarifi? Bilecik Nevşehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Nevşehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Nevşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Nevşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Nevşehir ili yüzölçümü yaklaşık 5,467 km2’dir. Nevşehir ilinin coğrafi konumu ise 38° 37´ 28.9020″ ve 34° 42´ 50.9364″ GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Nevşehir Arası Kaç KM

Bilecik Nevşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 565 km’dir. Bilecik Nevşehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 441 km’dir.

Bilecik Nevşehir Arası Kaç Saat

Bilecik Nevşehir arası kaç saat; Bilecik Nevşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 565 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Nevşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Bilecik Nevşehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 441 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Bilecik Nevşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Nevşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 565 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 32 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 46 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Nevşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Nevşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Nevşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Nevşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.