Nazilli Kuşadası Arası Kaç KM

Nazilli Kuşadası arası kaç km; yazımızda öncelikle Nazilli ve Kuşadası şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Nazilli Kuşadası arası kaç km? Nazilli Kuşadası arası kaç saat? Nazilli Kuşadası yol tarifi? Nazilli Kuşadası arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Nazilli ile Kuşadası İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Nazilli ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Nazilli ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 691 km2’dir. Nazilli ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 54′ 35.2044” Kuzey ve 28° 19′ 27.4548” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kuşadası ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Kuşadası ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 265 km2dir. Kuşadası ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 51′ 28.4904” Kuzey ve 27° 15′ 39.6540” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Nazilli Kuşadası Arası Kaç KM

Nazilli Kuşadası arası mesafe karayolu ile yaklaşık 107 km’dir.

Nazilli Kuşadası Arası Kaç KM

Nazilli Kuşadası Arası Kaç Saat

Nazilli Kuşadası arası kaç saat; Nazilli Kuşadası arası mesafe karayolu ile yaklaşık 107 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Nazilli Kuşadası arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Nazilli Kuşadası Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Nazilli Kuşadası arası mesafe karayolu ile yaklaşık 107 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 9 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Nazilli Kuşadası Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Nazilli Kuşadası arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Nazilli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Nazilli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kuşadası’na yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kuşadası’na yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.