Söke Nazilli Arası Kaç KM

Söke Nazilli arası kaç km; yazımızda öncelikle Söke ve Nazilli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Söke Nazilli arası kaç km? Söke Nazilli arası kaç saat? Söke Nazilli yol tarifi? Söke Nazilli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Söke ile Nazilli İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Söke ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Söke ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,064 km2’dir. Söke ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 45′ 7.0596” Kuzey ve 27° 24′ 20.3976” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Nazilli ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Nazilli ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 691 km2dir. Nazilli ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 54′ 35.2044” Kuzey ve 28° 19′ 27.4548” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Söke Nazilli Arası Kaç KM

Söke Nazilli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 94 km’dir.

Söke Nazilli Arası Kaç KM

Söke Nazilli Arası Kaç Saat

Söke Nazilli arası kaç saat; Söke Nazilli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 94 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Söke Nazilli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Söke Nazilli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Söke Nazilli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 94 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 7 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 9 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Söke Nazilli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Söke Nazilli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Söke’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Söke’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Nazilli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Nazilli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.