İçeriğe geç

Muş Zonguldak Arası Kaç KM

Muş Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Muş ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Muş Zonguldak arası kaç km? Muş Zonguldak arası kaç saat? Muş Zonguldak yol tarifi? Muş Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Muş ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Muş ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Muş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Muş ili yüzölçümü yaklaşık 8,196 km2’dir. Muş ilinin coğrafi konumu ise 38,7346 X 41,4910. 186.097 GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Muş Zonguldak Arası Kaç KM

Muş Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1112 km’dir. Muş Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 880 km’dir.

Muş Zonguldak Arası Kaç KM

Muş Zonguldak Arası Kaç Saat

Muş Zonguldak arası kaç saat; Muş Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1112 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Muş Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Muş Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 880 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat 30 dakika

Otobüs ile;

14 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 40 dakika

Muş Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Muş Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1112 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 62 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 89 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Muş Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Muş Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Muş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.