İçeriğe geç

Muş Uşak Arası Kaç KM

Muş Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Muş ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Muş Uşak arası kaç km? Muş Uşak arası kaç saat? Muş Uşak yol tarifi? Muş Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Muş ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Muş ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Muş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Muş ili yüzölçümü yaklaşık 8,196 km2’dir. Muş ilinin coğrafi konumu ise 38,7346 X 41,4910. 186.097 GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Muş Uşak Arası Kaç KM

Muş Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1310 km’dir. Muş Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1050 km’dir.

Muş Uşak Arası Kaç KM

Muş Uşak Arası Kaç Saat

Muş Uşak arası kaç saat; Muş Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1310 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Muş Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Muş Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1050 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat 30 dakika

Otobüs ile;

16 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 55 dakika

Muş Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Muş Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1310 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 73 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 105 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Muş Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Muş Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Muş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.