Muş Osmaniye Arası Kaç KM

Muş Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Muş ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Muş Osmaniye arası kaç km? Muş Osmaniye arası kaç saat? Muş Osmaniye yol tarifi? Muş Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Muş ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Muş ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Muş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Muş ili yüzölçümü yaklaşık 8,196 km2’dir. Muş ilinin coğrafi konumu ise 38,7346 X 41,4910. 186.097 GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Muş Osmaniye Arası Kaç KM

Muş Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 656 km’dir. Muş Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 497 km’dir.

Muş Osmaniye Arası Kaç KM

Muş Osmaniye Arası Kaç Saat

Muş Osmaniye arası kaç saat; Muş Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 656 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Muş Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Muş Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 497 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Muş Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Muş Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 656 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 37 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 53 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Muş Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Muş Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Muş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.