İçeriğe geç

Isparta Muş Arası Kaç KM

Isparta Muş arası kaç km; yazımızda öncelikle Isparta ve Muş şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Isparta Muş arası kaç km? Isparta Muş arası kaç saat? Isparta Muş yol tarifi? Isparta Muş arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Isparta ile Muş İli Hakkında Genel Bilgiler

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Muş ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Muş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Muş ili yüzölçümü yaklaşık 8,196 km2’dir. Muş ilinin coğrafi konumu ise 38,7346 X 41,4910. 186.097 GPS koordinatlarıdır.

Isparta Muş Arası Kaç KM

Isparta Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1233 km’dir. Isparta Muş arası mesafe havayolu ile yaklaşık 962 km’dir.

Isparta Muş Arası Kaç KM

Isparta Muş Arası Kaç Saat

Isparta Muş arası kaç saat; Isparta Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1233 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Isparta Muş arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Isparta Muş arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 962 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat 30 dakika

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 45 dakika

Isparta Muş Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Isparta Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1233 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 68 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 99 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Isparta Muş Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Isparta Muş arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Muş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.