İçeriğe geç

Giresun Muş Arası Kaç KM

Giresun Muş arası kaç km; yazımızda öncelikle Giresun ve Muş şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Giresun Muş arası kaç km? Giresun Muş arası kaç saat? Giresun Muş yol tarifi? Giresun Muş arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Giresun ile Muş İli Hakkında Genel Bilgiler

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Muş ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Muş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Muş ili yüzölçümü yaklaşık 8,196 km2’dir. Muş ilinin coğrafi konumu ise 38,7346 X 41,4910. 186.097 GPS koordinatlarıdır.

Giresun Muş Arası Kaç KM

Giresun Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 530 km’dir. Giresun Muş arası mesafe havayolu ile yaklaşık 360 km’dir.

Giresun Muş Arası Kaç KM

Giresun Muş Arası Kaç Saat

Giresun Muş arası kaç saat; Giresun Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 530 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Giresun Muş arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Giresun Muş arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 360 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Giresun Muş Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Giresun Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 530 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 30 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 43 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Giresun Muş Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Giresun Muş arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Muş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.