İçeriğe geç

Edirne Muş Arası Kaç KM

Edirne Muş arası kaç km; yazımızda öncelikle Edirne ve Muş şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Edirne Muş arası kaç km? Edirne Muş arası kaç saat? Edirne Muş yol tarifi? Edirne Muş arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Edirne ile Muş İli Hakkında Genel Bilgiler

Edirne ili;

Marmara bölgesinde yer alan Edirne ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Edirne ili yüzölçümü yaklaşık 6,098 km2’dir. Edirne ilinin coğrafi konumu ise 41.288°K 26.5215°D GPS koordinatlarıdır.

Muş ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Muş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Muş ili yüzölçümü yaklaşık 8,196 km2’dir. Muş ilinin coğrafi konumu ise 38,7346 X 41,4910. 186.097 GPS koordinatlarıdır.

Edirne Muş Arası Kaç KM

Edirne Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1685 km’dir. Edirne Muş arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1310 km’dir.

Edirne Muş Arası Kaç KM

Edirne Muş Arası Kaç Saat

Edirne Muş arası kaç saat; Edirne Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1685 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 18 saat 30 dakika sürmektedir. Edirne Muş arası mesafe otobüs ile yaklaşık 20 saat 30 dakika sürmektedir. Edirne Muş arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1310 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

18 saat 30 dakika

Otobüs ile;

20 saat 30 dakika

Uçak ile;

2 saat 15 dakika

Edirne Muş Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Edirne Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1685 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 93 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 135 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Edirne Muş Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Edirne Muş arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Edirne’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Edirne’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Muş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.