İçeriğe geç

Burdur Muş Arası Kaç KM

Burdur Muş arası kaç km; yazımızda öncelikle Burdur ve Muş şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Burdur Muş arası kaç km? Burdur Muş arası kaç saat? Burdur Muş yol tarifi? Burdur Muş arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Burdur ile Muş İli Hakkında Genel Bilgiler

Burdur ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Burdur ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Burdur ili yüzölçümü yaklaşık 7.176 km2’dir. Burdur ilinin coğrafi konumu ise 37°25′26″K 30°05′04″D GPS koordinatlarıdır.

Muş ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Muş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Muş ili yüzölçümü yaklaşık 8,196 km2’dir. Muş ilinin coğrafi konumu ise 38,7346 X 41,4910. 186.097 GPS koordinatlarıdır.

Burdur Muş Arası Kaç KM

Burdur Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1356 km’dir. Burdur Muş arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1046 km’dir.

Burdur Muş Arası Kaç Saat

Burdur Muş arası kaç saat; Burdur Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1356 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 15 saat sürmektedir. Burdur Muş arası mesafe otobüs ile yaklaşık 17 saat sürmektedir. Burdur Muş arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1046 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 53 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

15 saat

Otobüs ile;

17 saat

Uçak ile;

1 saat 53 dakika

Burdur Muş Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Burdur Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1356 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 75 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 109 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Burdur Muş Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Burdur Muş arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Burdur’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burdur’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Muş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.