İçeriğe geç

Bolu Muş Arası Kaç KM

Bolu Muş arası kaç km; yazımızda öncelikle Bolu ve Muş şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bolu Muş arası kaç km? Bolu Muş arası kaç saat? Bolu Muş yol tarifi? Bolu Muş arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bolu ile Muş İli Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Muş ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Muş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Muş ili yüzölçümü yaklaşık 8,196 km2’dir. Muş ilinin coğrafi konumu ise 38,7346 X 41,4910. 186.097 GPS koordinatlarıdır.

Bolu Muş Arası Kaç KM

Bolu Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1186 km’dir. Bolu Muş arası mesafe havayolu ile yaklaşık 875 km’dir.

Bolu Muş Arası Kaç Saat

Bolu Muş arası kaç saat; Bolu Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1186 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Bolu Muş arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Bolu Muş arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 875 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat 30 dakika

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 40 dakika

Bolu Muş Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bolu Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1186 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 66 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 95 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bolu Muş Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bolu Muş arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Muş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.