İçeriğe geç

Batman Muş Arası Kaç KM

Batman Muş arası kaç km; yazımızda öncelikle Batman ve Muş şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Batman Muş arası kaç km? Batman Muş arası kaç saat? Batman Muş yol tarifi? Batman Muş arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Batman ile Muş İli Hakkında Genel Bilgiler

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Muş ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Muş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Muş ili yüzölçümü yaklaşık 8,196 km2’dir. Muş ilinin coğrafi konumu ise 38,7346 X 41,4910. 186.097 GPS koordinatlarıdır.

Batman Muş Arası Kaç KM

Batman Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 181 km’dir. Batman Muş arası mesafe havayolu ile yaklaşık 100 km’dir.

Batman Muş Arası Kaç Saat

Batman Muş arası kaç saat; Batman Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 181 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Batman Muş arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir. Batman Muş arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 100 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 37 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Uçak ile;

37 dakika

Batman Muş Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Batman Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 181 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 10 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 15 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Batman Muş Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Batman Muş arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Muş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.