İçeriğe geç

Muğla Zonguldak Arası Kaç KM

Muğla Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Muğla ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Muğla Zonguldak arası kaç km? Muğla Zonguldak arası kaç saat? Muğla Zonguldak yol tarifi? Muğla Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Muğla ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS      koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Muğla Zonguldak Arası Kaç KM

Muğla Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 836 km’dir. Muğla Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 557 km’dir.

Muğla Zonguldak Arası Kaç KM

Muğla Zonguldak Arası Kaç Saat

Muğla Zonguldak arası kaç saat; Muğla Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 836 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Muğla Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Muğla Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 557 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Muğla Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Muğla Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 836 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 46 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 67 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Muğla Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Muğla Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.