Muğla Uşak Arası Kaç KM

Muğla Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Muğla ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Muğla Uşak arası kaç km? Muğla Uşak arası kaç saat? Muğla Uşak yol tarifi? Muğla Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Muğla ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS      koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Muğla Uşak Arası Kaç KM

Muğla Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 281 km’dir. Muğla Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 186 km’dir.

Muğla Uşak Arası Kaç KM

Muğla Uşak Arası Kaç Saat

Muğla Uşak arası kaç saat; Muğla Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 281 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Muğla Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Muğla Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 186 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

45 dakika

Muğla Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Muğla Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 281 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 16 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 23 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Muğla Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Muğla Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.