Tekirdağ Muğla Arası Kaç KM

Tekirdağ Muğla arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Muğla şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Muğla arası kaç km? Tekirdağ Muğla arası kaç saat? Tekirdağ Muğla yol tarifi? Tekirdağ Muğla arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Muğla İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu  GPS koordinatlarıdır.

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Muğla Arası Kaç KM

Tekirdağ Muğla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 582 km’dir. Tekirdağ Muğla arası mesafe havayolu ile yaklaşık 432 km’dir.

Tekirdağ Muğla Arası Kaç KM

Tekirdağ Muğla Arası Kaç Saat

Tekirdağ Muğla arası kaç saat; Tekirdağ Muğla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 582 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Muğla arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Tekirdağ Muğla arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 432 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Tekirdağ Muğla Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Muğla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 582 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 33 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 47 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Muğla Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Muğla arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.