İçeriğe geç

Sakarya Muğla Arası Kaç KM

Sakarya Muğla arası kaç km; yazımızda öncelikle Sakarya ve Muğla şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Sakarya Muğla arası kaç km? Sakarya Muğla arası kaç saat? Sakarya Muğla yol tarifi? Sakarya Muğla arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Sakarya ile Muğla İli Hakkında Genel Bilgiler

Sakarya ili;

Marmara bölgesinde yer alan Sakarya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Sakarya ili yüzölçümü yaklaşık 4,878 km2’dir. Sakarya ilinin coğrafi konumu ise 40°41′50″K 30°27′24″D GPS koordinatlarıdır.

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS koordinatlarıdır.

Sakarya Muğla Arası Kaç KM

Sakarya Muğla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 604 km’dir. Sakarya Muğla arası mesafe havayolu ile yaklaşık 427 km’dir.

Sakarya Muğla Arası Kaç KM

Sakarya Muğla Arası Kaç Saat

Sakarya Muğla arası kaç saat; Sakarya Muğla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 604 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Sakarya Muğla arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Sakarya Muğla arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 427 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Sakarya Muğla Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Sakarya Muğla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 604 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 34 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 49 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Sakarya Muğla Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Sakarya Muğla arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Sakarya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sakarya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.