İçeriğe geç

Muğla Osmaniye Arası Kaç KM

Muğla Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Muğla ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Muğla Osmaniye arası kaç km? Muğla Osmaniye arası kaç saat? Muğla Osmaniye yol tarifi? Muğla Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Muğla ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS      koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Muğla Osmaniye Arası Kaç KM

Muğla Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 972 km’dir. Muğla Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 682 km’dir.

Muğla Osmaniye Arası Kaç KM

Muğla Osmaniye Arası Kaç Saat

Muğla Osmaniye arası kaç saat; Muğla Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 972 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat sürmektedir. Muğla Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat sürmektedir. Muğla Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 682 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat

Otobüs ile;

13 saat

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Muğla Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Muğla Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 972 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 54 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 78 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Muğla Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Muğla Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.