İçeriğe geç

Muğla Ordu Arası Kaç KM

Muğla Ordu arası kaç km; yazımızda öncelikle Muğla ve Ordu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Muğla Ordu arası kaç km? Muğla Ordu arası kaç saat? Muğla Ordu yol tarifi? Muğla Ordu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Muğla ile Ordu İli Hakkında Genel Bilgiler

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS      koordinatlarıdır.

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Muğla Ordu Arası Kaç KM

Muğla Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1093 km’dir. Muğla Ordu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 869 km’dir.

Muğla Ordu Arası Kaç KM

Muğla Ordu Arası Kaç Saat

Muğla Ordu arası kaç saat; Muğla Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1093 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Muğla Ordu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Muğla Ordu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 869 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat 30 dakika

Otobüs ile;

14 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 40 dakika

Muğla Ordu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Muğla Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1093 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 61 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 88 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Muğla Ordu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Muğla Ordu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.