İçeriğe geç

Muğla Niğde Arası Kaç KM

Muğla Niğde arası kaç km; yazımızda öncelikle Muğla ve Niğde şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Muğla Niğde arası kaç km? Muğla Niğde arası kaç saat? Muğla Niğde yol tarifi? Muğla Niğde arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Muğla ile Niğde İli Hakkında Genel Bilgiler

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS      koordinatlarıdır.

Niğde ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Niğde ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Niğde ili yüzölçümü yaklaşık 7.312 km2’dir. Niğde ilinin coğrafi konumu ise 37,9698 X 34,6766. 205.753 Y GPS koordinatlarıdır.

Muğla Niğde Arası Kaç KM

Muğla Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 757 km’dir. Muğla Niğde arası mesafe havayolu ile yaklaşık 554 km’dir.

Muğla Niğde Arası Kaç KM

Muğla Niğde Arası Kaç Saat

Muğla Niğde arası kaç saat; Muğla Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 757 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Muğla Niğde arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Muğla Niğde arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 554 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Muğla Niğde Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Muğla Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 757 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 42 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 61 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Muğla Niğde Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Muğla Niğde arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Niğde’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Niğde’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.