Muğla Marmaris Arası Kaç KM

Muğla Marmaris arası kaç km; yazımızda öncelikle Muğla ve Marmaris şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Muğla Marmaris arası kaç km? Muğla Marmaris arası kaç saat? Muğla Marmaris yol tarifi? Muğla Marmaris arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Muğla ile Marmaris İli Hakkında Genel Bilgiler

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ilinin yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS koordinatlarıdır.

Marmaris ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Marmaris ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 906km2dir. Marmaris ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 51′ 17.7660” Kuzey ve 28° 16′ 15.1608” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Muğla Marmaris Arası Kaç KM

Muğla Marmaris arası mesafe karayolu ile yaklaşık 60 km’dir. Muğla Marmaris arası mesafe havayolu ile yaklaşık 35 km’dir.

Muğla Marmaris Arası Kaç KM

Muğla Marmaris Arası Kaç Saat

Muğla Marmaris arası kaç saat; Muğla Marmaris arası mesafe karayolu ile yaklaşık 60 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Muğla Marmaris arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat sürmektedir. Muğla Marmaris arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 35 kilometredir.

Özel araç ile;

30 dakika

Otobüs ile;

1 saat

Muğla Marmaris Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Muğla Marmaris arası mesafe karayolu ile yaklaşık 60 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 4 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 5 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Muğla Marmaris Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Muğla Marmaris arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Marmaris’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Marmaris’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.