İçeriğe geç

Muğla Isparta Arası Kaç KM

Muğla Isparta arası kaç km; yazımızda öncelikle Muğla ve Isparta şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Muğla Isparta arası kaç km? Muğla Isparta arası kaç saat? Muğla Isparta yol tarifi? Muğla Isparta arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Muğla ile Isparta İli Hakkında Genel Bilgiler

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS koordinatlarıdır.

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Muğla Isparta Arası Kaç KM

Muğla Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 263 km’dir. Muğla Isparta arası mesafe havayolu ile yaklaşık 194 km’dir.

Muğla Isparta Arası Kaç KM

Muğla Isparta Arası Kaç Saat

Muğla Isparta arası kaç saat; Muğla Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 263 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat sürmektedir. Muğla Isparta arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat sürmektedir. Muğla Isparta arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 194 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat

Otobüs ile;

4 saat

Uçak ile;

45 dakika

Muğla Isparta Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Muğla Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 263 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 15 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 22 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Muğla Isparta Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Muğla Isparta arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.