İçeriğe geç

Muğla Giresun Arası Kaç KM

Muğla Giresun arası kaç km; yazımızda öncelikle Muğla ve Giresun şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Muğla Giresun arası kaç km? Muğla Giresun arası kaç saat? Muğla Giresun yol tarifi? Muğla Giresun arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Muğla ile Giresun İli Hakkında Genel Bilgiler

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS     koordinatlarıdır.

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Muğla Giresun Arası Kaç KM

Muğla Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1214 km’dir. Muğla Giresun arası mesafe havayolu ile yaklaşık 952 km’dir.

Muğla Giresun Arası Kaç KM

Muğla Giresun Arası Kaç Saat

Muğla Giresun arası kaç saat; Muğla Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1214 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Muğla Giresun arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Muğla Giresun arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 952 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 46 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat 30 dakika

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 46 dakika

Muğla Giresun Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Muğla Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1214 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 67 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 98 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Muğla Giresun Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Muğla Giresun arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.