İçeriğe geç

Gaziantep Muğla Arası Kaç KM

Gaziantep Muğla arası kaç km; yazımızda öncelikle Gaziantep ve Muğla şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gaziantep Muğla arası kaç km? Gaziantep Muğla arası kaç saat? Gaziantep Muğla yol tarifi? Gaziantep Muğla arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gaziantep ile Muğla İli Hakkında Genel Bilgiler

Gaziantep ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Gaziantep ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gaziantep ili yüzölçümü yaklaşık 6,803 km2’dir. Gaziantep ilinin coğrafi konumu ise 37°02′26″K 37°18′25″D GPS koordinatlarıdır.

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS     koordinatlarıdır.

Gaziantep Muğla Arası Kaç KM

Gaziantep Muğla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1084 km’dir. Gaziantep Muğla arası mesafe havayolu ile yaklaşık 790 km’dir.

Gaziantep Muğla Arası Kaç KM

Gaziantep Muğla Arası Kaç Saat

Gaziantep Muğla arası kaç saat; Gaziantep Muğla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1084 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat sürmektedir. Gaziantep Muğla arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat sürmektedir. Gaziantep Muğla arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 790 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat

Otobüs ile;

14 saat

Uçak ile;

1 saat 35 dakika

Gaziantep Muğla Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gaziantep Muğla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1084 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 60 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 87 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gaziantep Muğla Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gaziantep Muğla arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gaziantep’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gaziantep’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.