İçeriğe geç

Muğla Eskişehir Arası Kaç KM

Muğla Eskişehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Muğla ve Eskişehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Muğla Eskişehir arası kaç km? Muğla Eskişehir arası kaç saat? Muğla Eskişehir yol tarifi? Muğla Eskişehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Muğla ile Eskişehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS     koordinatlarıdır.

Eskişehir ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Muğla Eskişehir Arası Kaç KM

Muğla Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 473 km’dir. Muğla Eskişehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 339 km’dir.

Muğla Eskişehir Arası Kaç KM

Muğla Eskişehir Arası Kaç Saat

Muğla Eskişehir arası kaç saat; Muğla Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 473 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Muğla Eskişehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Muğla Eskişehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 339 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Muğla Eskişehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Muğla Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 473 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 27 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 38 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Muğla Eskişehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Muğla Eskişehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.