İçeriğe geç

Muğla Elazığ Arası Kaç KM

Muğla Elazığ arası kaç km; yazımızda öncelikle Muğla ve Elazığ şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Muğla Elazığ arası kaç km? Muğla Elazığ arası kaç saat? Muğla Elazığ yol tarifi? Muğla Elazığ arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Muğla ile Elazığ İli Hakkında Genel Bilgiler

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS     koordinatlarıdır.

Elazığ ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Elazığ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Elazığ ili yüzölçümü yaklaşık 9,153 km2’dir. Elazığ ilinin coğrafi konumu ise 40° 21’ ile 38° 30’K 38°17 ile 39°11D GPS koordinatlarıdır.

Muğla Elazığ Arası Kaç KM

Muğla Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1236 km’dir. Muğla Elazığ arası mesafe havayolu ile yaklaşık 957 km’dir.

Muğla Elazığ Arası Kaç KM

Muğla Elazığ Arası Kaç Saat

Muğla Elazığ arası kaç saat; Muğla Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1236 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Muğla Elazığ arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Muğla Elazığ arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 957 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 46 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat 30 dakika

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 46 dakika

Muğla Elazığ Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Muğla Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1236 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 68 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 99 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Muğla Elazığ Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Muğla Elazığ arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Elazığ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Elazığ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.