İçeriğe geç

Muğla Düzce Arası Kaç KM

Muğla Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Muğla ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Muğla Düzce arası kaç km? Muğla Düzce arası kaç saat? Muğla Düzce yol tarifi? Muğla Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Muğla ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Muğla Düzce Arası Kaç KM

Muğla Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 667 km’dir. Muğla Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 471 km’dir.

Muğla Düzce Arası Kaç KM

Muğla Düzce Arası Kaç Saat

Muğla Düzce arası kaç saat; Muğla Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 667 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Muğla Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Muğla Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 471 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Muğla Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Muğla Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 667 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 37 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 54 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Muğla Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Muğla Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.