İçeriğe geç

Muğla Çorum Arası Kaç KM

Muğla Çorum arası kaç km; yazımızda öncelikle Muğla ve Çorum şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Muğla Çorum arası kaç km? Muğla Çorum arası kaç saat? Muğla Çorum yol tarifi? Muğla Çorum arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Muğla ile Çorum İli Hakkında Genel Bilgiler

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS koordinatlarıdır.

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS    koordinatlarıdır.

Muğla Çorum Arası Kaç KM

Muğla Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 839 km’dir. Muğla Çorum arası mesafe havayolu ile yaklaşık 681 km’dir.

Muğla Çorum Arası Kaç KM

Muğla Çorum Arası Kaç Saat

Muğla Çorum arası kaç saat; Muğla Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 839 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Muğla Çorum arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Muğla Çorum arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 681 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 24 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 24 dakika

Muğla Çorum Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Muğla Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 839 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 47 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 68 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Muğla Çorum Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Muğla Çorum arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.