İçeriğe geç

Muğla Çankırı Arası Kaç KM

Muğla Çankırı arası kaç km; yazımızda öncelikle Muğla ve Çankırı şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Muğla Çankırı arası kaç km? Muğla Çankırı arası kaç saat? Muğla Çankırı yol tarifi? Muğla Çankırı arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Muğla ile Çankırı İli Hakkında Genel Bilgiler

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS     koordinatlarıdır.

Çankırı ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Çankırı ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çankırı ili yüzölçümü yaklaşık 7,388 km2’dir. Çankırı ilinin coğrafi konumu ise 40° 30′41°K 32° 30′34°D GPS koordinatlarıdır.

Muğla Çankırı Arası Kaç KM

Muğla Çankırı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 738 km’dir. Muğla Çankırı arası mesafe havayolu ile yaklaşık 591 km’dir.

Muğla Çankırı Arası Kaç KM

Muğla Çankırı Arası Kaç Saat

Muğla Çankırı arası kaç saat; Muğla Çankırı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 738 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık  8 saat 30 dakika sürmektedir. Muğla Çankırı arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Muğla Çankırı arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 591 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 17 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 17 dakika

Muğla Çankırı Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Muğla Çankırı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 738 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 41 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 60 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Muğla Çankırı Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Muğla Çankırı arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çankırı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çankırı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.