İçeriğe geç

Muğla Bolu Arası Kaç KM

Muğla Bolu arası kaç km; yazımızda öncelikle Muğla ve Bolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Muğla Bolu arası kaç km? Muğla Bolu arası kaç saat? Muğla Bolu yol tarifi? Muğla Bolu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Muğla ile Bolu İli Hakkında Genel Bilgiler

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS koordinatlarıdır.

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Muğla Bolu Arası Kaç KM

Muğla Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 712 km’dir. Muğla Bolu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 482 km’dir.

Muğla Bolu Arası Kaç Saat

Muğla Bolu arası kaç saat; Muğla Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 712 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat sürmektedir. Muğla Bolu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Muğla Bolu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 482 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat

Otobüs ile;

9 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Muğla Bolu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Muğla Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 712 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 40 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 57 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Muğla Bolu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Muğla Bolu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.