Muğla Bodrum Arası Kaç KM

Muğla Bodrum arası kaç km; yazımızda öncelikle Muğla ve Bodrum şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Muğla Bodrum arası kaç km? Muğla Bodrum arası kaç saat? Muğla Bodrum yol tarifi? Muğla Bodrum arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Muğla ile Bodrum İli Hakkında Genel Bilgiler

Muğla ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilçesinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS koordinatlarıdır.

Bodrum ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Bodrum ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 650 km2dir. Bodrum ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 2′ 3.8724” Kuzey ve 27° 25′ 49.9440” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Muğla Bodrum Arası Kaç KM

Muğla Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 115 km’dir. Muğla Bodrum arası mesafe havayolu ile yaklaşık 80 km’dir.

Muğla Bodrum Arası Kaç KM

Muğla Bodrum Arası Kaç Saat

Muğla Bodrum arası kaç saat; Muğla Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 115 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Muğla Bodrum arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Muğla Bodrum arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 80 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Muğla Bodrum Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Muğla Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 115 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 7 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 10 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Muğla Bodrum Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Muğla Bodrum arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bodrum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bodrum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.