İçeriğe geç

Muğla Batman Arası Kaç KM

Muğla Batman arası kaç km; yazımızda öncelikle Muğla ve Batman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Muğla Batman arası kaç km? Muğla Batman arası kaç saat? Muğla Batman yol tarifi? Muğla Batman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Muğla ile Batman İli Hakkında Genel Bilgiler

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS koordinatlarıdır.

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Muğla Batman Arası Kaç KM

Muğla Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1474 km’dir. Muğla Batman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1129 km’dir.

Muğla Batman Arası Kaç Saat

Muğla Batman arası kaç saat; Muğla Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1474 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Muğla Batman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 18 saat 30 dakika sürmektedir. Muğla Batman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1129 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

16 saat 30 dakika

Otobüs ile;

18 saat 30 dakika

Uçak ile;

2 saat

Muğla Batman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Muğla Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1474 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 82 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 118 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Muğla Batman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Muğla Batman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.