İçeriğe geç

Muğla Bartın Arası Kaç KM

Muğla Bartın arası kaç km; yazımızda öncelikle Muğla ve Bartın şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Muğla Bartın arası kaç km? Muğla Bartın arası kaç saat? Muğla Bartın yol tarifi? Muğla Bartın arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Muğla ile Bartın İli Hakkında Genel Bilgiler

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS koordinatlarıdır.

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km² ’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Muğla Bartın Arası Kaç KM

Muğla Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 843 km’dir. Muğla Bartın arası mesafe havayolu ile yaklaşık 597 km’dir.

Muğla Bartın Arası Kaç Saat

Muğla Bartın arası kaç saat; Muğla Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 843 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Muğla Bartın arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Muğla Bartın arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 597 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Muğla Bartın Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Muğla Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 843 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 47 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 68 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Muğla Bartın Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Muğla Bartın arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.