İçeriğe geç

Muğla Artvin Arası Kaç KM

Muğla Artvin arası kaç km; yazımızda öncelikle Muğla ve Artvin şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Muğla Artvin arası kaç km? Muğla Artvin arası kaç saat? Muğla Artvin yol tarifi? Muğla Artvin arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Muğla ile Artvin İli Hakkında Genel Bilgiler

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS  koordinatlarıdır.

Artvin ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Artvin ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Artvin ili yüzölçümü yaklaşık 7,436 km2’dir. Artvin ilinin coğrafi konumu ise 41°08′K 041°51′D GPS koordinatlarıdır.

Muğla Artvin Arası Kaç KM

Muğla Artvin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1625 km’dir. Muğla Artvin arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1241 km’dir.

Muğla Artvin Arası Kaç KM

Muğla Artvin Arası Kaç Saat

Muğla Artvin arası kaç saat; Muğla Artvin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1625 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 18 saat sürmektedir. Muğla Artvin arası mesafe otobüs ile yaklaşık 20 saat sürmektedir. Muğla Artvin arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1241 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

18 saat

Otobüs ile;

20 saat

Uçak ile;

2 saat 10 dakika

Muğla Artvin Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Muğla Artvin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1625 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 90 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 131 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Muğla Artvin Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Muğla Artvin arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Artvin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Artvin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.