İçeriğe geç

Muğla Afyon Arası Kaç KM

Muğla Afyon arası kaç km; yazımızda öncelikle Muğla ve Afyon şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından,  Muğla Afyon arası kaç km? Muğla Afyon arası kaç saat?  Muğla Afyon yol tarifi?  Muğla Afyon arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Muğla ile Afyon İli Hakkında Genel Bilgiler

 Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir.  Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS koordinatlarıdır.

Afyon ili;

Ege bölgesinde yer alan Afyon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Afyon ili yüzölçümü yaklaşık 14,237 km² ’dir. Afyon ilinin coğrafi konumu ise 38°39′06″Kuzey 30°40′12” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Muğla Afyon Arası Kaç KM

 Muğla Afyon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 352 km’dir.  Muğla Afyon arası mesafe havayolu ile yaklaşık 252 km’dir.

Muğla Afyon Arası Kaç KM

Muğla Afyon Arası Kaç Saat

 Muğla Afyon arası kaç saat;  Muğla Afyon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 352 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat sürmektedir.  Muğla Afyon arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir.  Muğla Afyon arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 252 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

50 dakika

Muğla Afyon Arası Ne Kadar Yakıt Gider

 Muğla Afyon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 352 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 20 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 29 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Muğla Afyon Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Muğla Afyon arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan  Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Afyon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Afyon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.