İçeriğe geç

Mudurnu Yol Tarifi

Bolu Mudurnu yol tarifi; yazımızda öncelikle Mudurnu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Mudurnu’ya nasıl gidilir? Mudurnu yol tarifi? Mudurnu yol haritası? Mudurnu İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Mudurnu İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu’nun ilçesi olan Mudurnu, Bolu’nun yerleşim yerlerinden biridir. Mudurnu İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 1.314 km2’dir. Mudurnu ilçesinin rakımı ise 859 m olarak hesaplanmıştır. Mudurnu ilinin Kuzeyinde Düzce, doğusunda ise Seben, batısında Göynük, Güneyinde ise Ankara ilçeleri bulunmaktadır. Mudurnu ilçesi Karsal iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Mudurnu İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Mudurnu ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 18.880 nüfusa sahiptir.

Mudurnu İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Mudurnu Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Mudurnu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Mudurnu Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Mudurnu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Mudurnu’ya Nasıl Gidilir? Mudurnu Yol Tarifi

Mudurnu’ya kara yolunu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Mudurnu’ya gelebilirsiniz. Mudurnu karayolu ile Bolu şehir merkezine 61,4 km, İstanbul’a yaklaşık 244 km, Ankara’ya yaklaşık 207 km, İzmir’den ise yaklaşık 597 km uzaklıktadır. Hava yolu ve demir yolu ile ulaşımı yoktur.