Milas Didim Arası Kaç KM

Milas Didim arası kaç km; yazımızda öncelikle Milas ve Didim şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Milas Didim arası kaç km? Milas Didim arası kaç saat? Milas Didim yol tarifi? Milas Didim arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Milas ile Didim İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Milas ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Milas ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 2,067 km2’dir. Milas ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 18′ 41.8968” Kuzey ve 27° 46′ 50.8584” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Didim ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Didim ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 424 km2dir. Didim ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 22′ 33.9420” Kuzey ve 27° 15′ 53.0244” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Milas Didim Arası Kaç KM

Milas Didim arası mesafe karayolu ile yaklaşık 68 km’dir.

Milas Didim Arası Kaç KM

Milas Didim Arası Kaç Saat

Milas Didim arası kaç saat; Milas Didim arası mesafe karayolu ile yaklaşık 68 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Milas Didim arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Milas Didim Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Milas Didim arası mesafe karayolu ile yaklaşık 68 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 4 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 6 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Milas Didim Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Milas Didim arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Milas’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Milas’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Didim’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Didim’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.