Milas Bodrum Arası Kaç KM

Milas Bodrum arası kaç km; yazımızda öncelikle Milas ve Bodrum şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Milas Bodrum arası kaç km? Milas Bodrum arası kaç saat? Milas Bodrum yol tarifi? Milas Bodrum arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Milas ile Bodrum İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Milas ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Milas ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 2,067 km2’dir.  Milas ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 18′ 41.8968” Kuzey ve 27° 46′ 50.8584” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bodrum ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Bodrum ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 650 km2’dir. Bodrum ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 2′ 3.8724” Kuzey ve 27° 25′ 49.9440” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Milas Bodrum Arası Kaç KM

Milas Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 50 km’dir. Milas Bodrum arası mesafe havayolu ile yaklaşık 45 km’dir.

Milas Bodrum Arası Kaç KM

Milas Bodrum Arası Kaç Saat

Milas Bodrum arası kaç saat; Milas Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 50 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Milas Bodrum arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat30 dakika sürmektedir. Milas Bodrum arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 45 kilometredir.

Özel araç ile;

30 dakika

Otobüs ile;

1 saat 30 dakika

Milas Bodrum Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Milas Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 50 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 3 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 5 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Milas Bodrum Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Milas Bodrum arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Milas’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Milas’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bodrum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bodrum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.