İçeriğe geç

Mihalıççık Yol Tarifi

Eskişehir Mihalıççık yol tarifi; yazımızda öncelikle Mihalıççık şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Mihalıççık’a nasıl gidilir? Mihalıççık yol tarifi? Mihalıççık yol haritası? Mihalıççık İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Mihalıççık İlçesi Hakkında

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir’in ilçesi olan Mihalıççık, Eskişehir’in yerleşim yerlerinden biridir. Mihalıççık İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 1.809 km2’dir. Mihalıççık ilçesinin rakımı ise 1.306 m olarak hesaplanmıştır. Mihalıççık ilinin Kuzeyinde ve doğusunda ise Ankara, batısında Alpu ve Beylikova, Güneyinde ise Sivrihisar ve Günyüzü ilçeleri bulunmaktadır. Mihalıççık ilçesi Karasal iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Mihalıççık İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Mihalıççık ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 8.171 nüfusa sahiptir.

Mihalıççık İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Mihalıççık Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Mihalıççık’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Mihalıççık Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Mihalıççık’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Mihalıççık’a Nasıl Gidilir? Mihalıççık Yol Tarifi

Mihalıççık’a kara yolu ya da demir yolunu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Mihalıççık’a gelebilirsiniz. Mihalıççık karayolu ile Eskişehir şehir merkezine 90.8 km, İstanbul’a yaklaşık 392 km, Ankara’ya yaklaşık 165 km, İzmir’den ise yaklaşık 588 km uzaklıktadır. Hava yolu ulaşımı bulunmamaktadır. Demir yolu ile ulaşımı tercih edecek olursanız TCDD seferleri sayesinde Eskişehir’e demiryolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Eskişehir demiryolu istasyonlarından yine özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Mihalıççık ilçesine ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır.