İçeriğe geç

Mersin Susanoğlu Arası Kaç KM

Mersin Susanoğlu arası kaç km; yazımızda öncelikle Mersin ve Susanoğlu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Mersin Susanoğlu arası kaç km? Mersin Susanoğlu arası kaç saat? Mersin Susanoğlu yol tarifi? Mersin Susanoğlu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Mersin ile Susanoğlu İli Hakkında Genel Bilgiler

Mersin ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Mersin ilinin yüzölçümü yaklaşık 15,620km2’dir.Mersin ilinin coğrafi konumu ise 36° 48′ 43.5708” Kuzey ve 34° 38′ 29.3244” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Susanoğlu ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Susanoğluilçesinin yüzölçümü yaklaşık –km2dir.Susanoğlu ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 24′ 54.2232” Kuzey ve 34° 4′ 52.9644” DoğuGPSkoordinatlarıdır.

Mersin Susanoğlu Arası Kaç KM

Mersin Susanoğlu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 89 km’dir.

Mersin Susanoğlu Arası Kaç KM

Mersin Susanoğlu Arası Kaç Saat

Mersin Susanoğlu arası kaç saat; Mersin Susanoğlu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 89 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saatsürmektedir. Mersin Susanoğlu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

1saat

Otobüs ile;

2 saat

Mersin Susanoğlu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Mersin Susanoğlu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 89 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 5 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 8 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Mersin Susanoğlu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Mersin Susanoğlu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Mersin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Mersin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Susanoğlu’na yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Susanoğlu’na yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.