İçeriğe geç

Mersin Düzce Arası Kaç KM

Mersin Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Mersin ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Mersin Düzce arası kaç km? Mersin Düzce arası kaç saat? Mersin Düzce yol tarifi? Mersin Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Mersin ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Mersin ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Mersin ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Mersin ili yüzölçümü yaklaşık 15,620 km2’dir. Mersin ilinin coğrafi konumu ise 32°56″ ve 35°11″  doğu 37°26″  ve  36°01″  kuzey GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Mersin Düzce Arası Kaç KM

Mersin Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 735 km’dir. Mersin Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 537 km’dir.

Mersin Düzce Arası Kaç KM

Mersin Düzce Arası Kaç Saat

Mersin Düzce arası kaç saat; Mersin Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 735 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Mersin Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Mersin Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 537 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 12 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 12 dakika

Mersin Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Mersin Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 735 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 41 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 59 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Mersin Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Mersin Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Mersin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Mersin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.