İçeriğe geç

Marmaris Ölüdeniz Arası Kaç KM

Marmaris Ölüdeniz arası kaç km; yazımızda öncelikle Marmaris ve Ölüdeniz şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Marmaris Ölüdeniz arası kaç km? Marmaris Ölüdeniz arası kaç saat? Marmaris Ölüdeniz yol tarifi? Marmaris Ölüdeniz arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Marmaris ile Ölüdeniz İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Marmaris ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Marmaris ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 906 km2’dir. Marmaris ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 51′ 17.7660” Kuzey ve 28° 16′ 15.1608” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ölüdeniz ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Ölüdeniz ilçesinin yüzölçümü yaklaşık — km2dir. Ölüdeniz ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 34′ 13.4688” Kuzey ve 29° 8′ 25.6308” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Marmaris Ölüdeniz Arası Kaç KM

Marmaris Ölüdeniz arası mesafe karayolu ile yaklaşık 138 km’dir.

Marmaris Ölüdeniz Arası Kaç KM

Marmaris Ölüdeniz Arası Kaç Saat

Marmaris Ölüdeniz arası kaç saat; Marmaris Ölüdeniz arası mesafe karayolu ile yaklaşık 138 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Marmaris Ölüdeniz arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Marmaris Ölüdeniz Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Marmaris Ölüdeniz arası mesafe karayolu ile yaklaşık 138 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 8 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 12 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Marmaris Ölüdeniz Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Marmaris Ölüdeniz arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Marmaris’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Marmaris’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ölüdeniz’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ölüdeniz’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.