Marmaris Fethiye Arası Kaç KM

Marmaris Fethiye arası kaç km; yazımızda öncelikle Marmaris ve Fethiye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Marmaris Fethiye arası kaç km? Marmaris Fethiye arası kaç saat? Marmaris Fethiye yol tarifi? Marmaris Fethiye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Marmaris ile Fethiye İli Hakkında Genel Bilgiler

Marmaris ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Marmaris ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 906 km²’dir. Marmaris ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 51′ 17.7660” Kuzey ve 28° 16′ 15.1608” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Fethiye ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Fethiye ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 875 km2dir. Fethiye ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 39′ 33.2820” Kuzey ve 29° 7′ 34.8492” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Marmaris Fethiye Arası Kaç KM

Marmaris Fethiye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 130 km’dir. Marmaris Fethiye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 85 km’dir.

Marmaris Fethiye Arası Kaç KM

Marmaris Fethiye Arası Kaç Saat

Marmaris Fethiye arası kaç saat; Marmaris Fethiye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 130 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Marmaris Fethiye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Marmaris Fethiye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 85 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Marmaris Fethiye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Marmaris Fethiye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 130 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 8 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 11 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Marmaris Fethiye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Marmaris Fethiye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Marmaris’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Marmaris’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Fethiye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Fethiye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.