Marmaris Dalyan Arası Kaç KM

Marmaris Dalyan arası kaç km; yazımızda öncelikle Marmaris ve Dalyan şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Marmaris Dalyan arası kaç km? Marmaris Dalyan arası kaç saat? Marmaris Dalyan yol tarifi? Marmaris Dalyan arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Marmaris ile Dalyan İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Marmaris ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Marmaris ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 906 km2’dir. Marmaris ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 51′ 17.7660” Kuzey ve 28° 16′ 15.1608” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Dalyan ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Dalyan ilçesinin yüzölçümü yaklaşık — km2dir. Dalyan ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 50′ 3.0012” Kuzey ve 28° 38′ 33.0000” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Marmaris Dalyan Arası Kaç KM

Marmaris Dalyan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 83 km’dir.

Marmaris Dalyan Arası Kaç KM

Marmaris Dalyan Arası Kaç Saat

Marmaris Dalyan arası kaç saat; Marmaris Dalyan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 83 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Marmaris Dalyan arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Marmaris Dalyan Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Marmaris Dalyan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 83 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 5 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 7 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Marmaris Dalyan Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Marmaris Dalyan arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Marmaris’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Marmaris’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Dalyan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Dalyan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.