İçeriğe geç

Mardin Düzce Arası Kaç KM

Mardin Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Mardin ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Mardin Düzce arası kaç km? Mardin Düzce arası kaç saat? Mardin Düzce yol tarifi? Mardin Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Mardin ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Mardin ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Mardin ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Mardin ili yüzölçümü yaklaşık 8,858 km2’dir. Mardin ilinin coğrafi konumu ise 37°18′51.37″K 40°44′19.30″D  GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Mardin Düzce Arası Kaç KM

Mardin Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1285 km’dir. Mardin Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 903 km’dir.

Mardin Düzce Arası Kaç KM

Mardin Düzce Arası Kaç Saat

Mardin Düzce arası kaç saat; Mardin Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1285 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Mardin Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Mardin Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 903 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 42 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat 30 dakika

Otobüs ile;

16 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 42 dakika

Mardin Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Mardin Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1285 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 71 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 103 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Mardin Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Mardin Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Mardin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Mardin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.