İçeriğe geç

Mardin Bilecik Arası Kaç KM

Mardin Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle Mardin ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Mardin Bilecik arası kaç km? Mardin Bilecik arası kaç saat? Mardin Bilecik yol tarifi? Mardin Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Mardin ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Mardin ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Mardin ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Mardin ili yüzölçümü yaklaşık 8,858 km2’dir. Mardin ilinin coğrafi konumu ise 37°18′51.37″K 40°44′19.30″D  GPS koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS  koordinatlarıdır.

Mardin Bilecik Arası Kaç KM

Mardin Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1296 km’dir. Mardin Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 985 km’dir.

Mardin Bilecik Arası Kaç Saat

Mardin Bilecik arası kaç saat; Mardin Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1296 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Mardin Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Mardin Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 985 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat 30 dakika

Otobüs ile;

16 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 50 dakika

Mardin Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Mardin Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1296 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 72 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 103 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Mardin Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Mardin Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Mardin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Mardin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.