İçeriğe geç

Manisa Zonguldak Arası Kaç KM

Manisa Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Zonguldak arası kaç km? Manisa Zonguldak arası kaç saat? Manisa Zonguldak yol tarifi? Manisa Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Manisa Zonguldak Arası Kaç KM

Manisa Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 621 km’dir. Manisa Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 427 km’dir.

Manisa Zonguldak Arası Kaç KM

Manisa Zonguldak Arası Kaç Saat

Manisa Zonguldak arası kaç saat; Manisa Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 621 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat sürmektedir. Manisa Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 427 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat

Otobüs ile;

8 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Manisa Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 621 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 35 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 50 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.